Vasárnap a Mosonmagyaróvár elleni hazai rangadóval kezdődik a 2022-es esztendő férfi labdarúgóink számára. A csapat az élről várhatja az NB III folytatását, és a célok nem változtak, szeretnék ezt a pozíciót megőrizni Buzsáky Ákos tanítványai.
Híreink
Kategória cikkjei
Fontos esemény volt január utolsó napjaiban, amikor férfi vízilabdázóink hivatalosan is átvehették a Fair Play-díjat, amelyre riválisunk, a Vasas jelölte őket. A díj valódi értékéről kérdeztük Tóth Sándort és Kamuti Jenőt!
A BVSC-nél mindig is fontos volt az utánpótlásnevelés ezért is öröm, hogy NB III-as labdarúgóink edzőtáborába két fiatal tehetségünk is meghívást kapott.
Ahogy beszámoltunk róla, a szezon végén 12 év után távozó vezetőedzőnket, Petrovics Mátyást Stieber Mercedes váltja a kispadon női vízilabdázóinknál. A játékosként világ- és Európa-bajnok klasszissal beszélgettünk hazatéréséről és olaszországi éveiről.
Az év első hónapjának első fele hódmezővásárhelyi edzőtáborral telt úszóink számára, a hétvégén pedig a kecskeméti XI. Aranyhomok Kupáról szállították az érmeket. Összesen 93 dobogós helyezésnek örülhettünk és ismét a miénk lett a vándorkupa.
A Diák I. és II-es, valamint gyermek korosztálynak rendeztek a hétvégén szabadfogású országos bajnokságot. Fiataljaink pedig remekül teljesítettek, ugyanis 14 érmet is szereztek.
Szenzációs vasárnapot zártak férfi vízilabdázóink, hiszen ahogy beszámoltunk róla, Kemény Kristóf együttese legyőzte a Vasast a Szőnyi úton. Ez a siker pedig nagyon értékes lehet a folytatásban. Mérkőzés visszatekintőnk, játékosaink értékelésével!
Ahogy az női vízilabdázóink őszi visszatekintőjéből kiderült, Petrovics Mátyás vezetőedzőnk az idény végén 12 év után távozik a BVSC-től. Utódja a játékosként világ- és Európa-bajnok, közel 25 évet követően Olaszországból hazatérő Stieber Mercédesz lesz.
Felnőtt csapataink közül negyedikként férfi kézilabdázóink is elkezdik a 2022-es esztendőt. A mieink továbbra is versenyben vannak a bajnoki címért és a tabella második helyéről várhatják a folytatást!
Remekül szerepelt legutóbbi versenyén Zubor Péter, aki megnyerte az U11-es korosztály országos ranglistaversenyét az asztaliteniszezőknél, továbbá a válogatottban is szerepet kap.
Remekül halad szeptemberi műtéte után a rehabilitációja Márton Annának. Olimpiai negyedik helyezett kardozónk ennek ellenére később tér vissza versenyen a pástra, de ennek örömteli oka van, ugyanis babát vár Panka! Vele beszélgettünk!
Több helyszínen szerepeltek az elmúlt napokban vívóink, akik szép eredményeket értek el. Kó Ágoston a párbajtőrözők Pozsonyi versenyén szerzett aranyérmet, Pusztai Liza és Szűcs Luca pedig felnőtt kard világkupán jeleskedett.
Harmadikként női vízilabdázóinkat mutatjuk be, hiszen ők is elkezdik a 2022-es naptári évet. Ősszel a rangadók közül a Ferencváros ellen sikerült bravúrpontot szerezni, ráadásul Gyöngyössy Anikót is sokáig nélkülöznie kellett a csapatnak.


