Ahogy beszámoltunk róla, nem sikerült szombaton pontot szerezniük vízilabdázóinknak a Ferencváros elleni kettős rangadón. Játékosainkkal értékeltük a mérkőzéseket.
Híreink
Kategória cikkjei
Bár már zajlik a junior és kadet vívó Európa-bajnokság Újvidéken, de a junior női kardozók csak hétfőn lépnek pástra, így ők vasárnap utaznak. Korosztályos Eb aranyérmesünkkel, Szűcs Lucával beszélgettünk a várakozásairól.
Dupla rangadó vár szombaton női és férfi vízilabdázóinkra hazai medencében a Ferencváros ellen. A játékosok után vezetőedzőinket, Kemény Kristófot és Petrovics Mátyást kérdeztük a zöld-fehérek elleni találkozóról!
Szombaton női és férfi vízilabdázóink is otthon játszanak rangadót a Ferencváros ellen a bajnokságban. Elsőként játékosainkat kérdeztük, hogy miként várják ezeket a kiemelt mérkőzéseket!
A januári Világliga-mérkőzés után februárban a hollandok ellen is két játékosunk került be Bíró Attila szövetségi kapitány keretébe. Az olimpiai bronzérmes Leimeter Dóra mellett Farkas Tamara is ismét ott van a csapatban.
Két-két kadet és junior vívónk került be az utazó keretbe a február végi újvidéki korosztályos Európa-bajnokságra. A kontinensviadalt 2020 után rendezik meg ismét, reményeink szerint hagyományosan magyar sikerekkel!
A felnőtt párbajtőrözők mindkét világkupáján volt BVSC-s érdekeltség Andrásfi Tibor és Borsody Emma révén. Itthon pedig a junior kard országos bajnokságon szerepeltek kiválóan sportolóink.
Vasárnap délután nem csak NB III-as férfi csapatunknak, de NB II-es női együttesünknek is elrajtol a tavaszi szezon. A lányok is hazai pályán kezdenek és 15.00-tól a tavaly még NB I-es Kelent fogadják a Tatai úton.
A jól sikerült ősz után nem sok poszton történt változás a keretben férfi labdarúgóinknál a tél folyamán. A három érkező mellett fontos hír, hogy Kelemen Patrik sérülése után ismét bevethető lesz. Vasárnap a Mosonmagyaróvár ellen kezdünk!
Vasárnap megkezdődik női röplabdázóink számára a bajnokság következő szakasza. Daróczi Gergely tanítványainak az a célja, hogy folytassák az alapszakaszban nyújtott meggyőző teljesítményüket és bejussanak a bajnoki döntőbe, ahol a feljutásért játszhatnak!
A hatodik helyről várhatják a bajnoki folytatást női kézilabdázóink az NB II Északi csoportjában. A csapat magjának két korosztály bajnokságában is helyt kell állnia, azonban ez nem megy a teljesítmény rovására!
Bohus Richárd és Török Dominik Nizzában, míg Késely Ajna Kaposváron versenyzett a hétvégén. Úszóink hétszer állhattak dobogón és összesen 4 arany-, 2 ezüst- és 1 bronzérmet szereztek!
Remekül fejeződött be a tavalyi év U9-es labdarúgóink számára, és a 2022-es esztendőt is jól kezdték fiataljaink. Bükszegi Zoltán szekcióvezető számolt be a részletekről.


