Győzelemmel tért vissza a kispadra a BVSC nyáron kinevezett új vezetőedzője Urbán Flórián. Békéscsabáról magabiztos játékkal hozta el a 3 pontot a zuglói alakulat, de hétfő óta már mindenki előre tekint, hiszen szerdán a Füzesgyarmat ellen első hazai meccsét játssza a csapat.
Híreink
Kategória cikkjei
Horvátországba utazott a férfi vízilabda-válogatott, ahol péntekig edzőtáborozik a csapat és mindhárom BVSC-s játékos is ott van a keretben. Közben kijelölték az U18-as fiú világbajnokságon szereplő együttest, ahol Balogh Botond képviseli majd klubunkat.
Ahogy már korábban beszámoltunk, idegenben rajtol labdarúgóink számára az NB III 2022-2023-as idénye. Urbán Flórián együttese a Békéscsaba II vendége lesz. Vezetőedzőnk csak egy eredménnyel lenne elégedett a lefújást követően.
Már javában zajlik a munka az OB I-re készülő női vízilabdázóinknál. Stieber Mercedes tanítványai a múlt héten Martfűn edzőtáboroztak. Vezetőedzőnk honlapunknak azt is elárulta, hogy milyen volt ismét magyarul edzést tartania!
Jól telik egyelőre a nyár fiatal vízilabdázónknak, Fekete Flórának. Bár nem a pihenésé a főszerep számára, de az U19-es Európa-bajnokságon szerzett ezüstérme után a vasárnap kezdődő ifjúsági világbajnokságon is ott lehet a magyar válogatottal!
Ahogy ígértük, a labdarúgó NB III ellenfélnézője után ezúttal az érkezőkről, valamint a távozókról is hírt adunk. Jó hír, hogy sokan maradtak a tavalyi alapcsapatból, így Urbán Flórián vezetőedző összeszokott társasággal kezdheti meg a szezont!
A Magyar JKA Karate Szövetség július 20-23-ig rendezte meg a „Budapest Gasshuku 2022” elnevezésű nemzetközi edzőtáborát. Az eseményen klubunk 7 karatékája is sikeres danvizsgát tett!
BVSC-s úszó szerezte a magyar küldöttség első érmét a besztercebányai EYOF-on! Ráadásul rögtön a dobogó legfelső fokára állhatott fel Elekes Tamara 400 méter vegyesen!
Elekes Tamara ma megkezdi szereplését az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon. Fiatal úszónk négy egyéni száma mellett váltókban is érdekelt lesz Besztercebányán!
Két BVSC-s vívóval a soraiban írt történelmet a magyar női kardválogatott, miután a kairói világbajnokság döntőjében a lányok 45:40-re legyőzték a franciákat! Gratulálunk a lányoknak, különösen is sportolóinknak, Pusztai Lizának és Szűcs Lucának!
Már csak kevesebb mint másfél hét van hátra a labdarúgó NB III rajtjáig, amelyet idén ismét a Keleti csoportban kezdenek meg a mieink. Hamarosan az érkezőket is bemutatjuk, előtte azonban ismerkedjünk meg a riválisokkal és a menetrenddel!
Sokaknak a nyári időszak a pihenésről szól, azonban Fekete Flóra már a második világversenyére készül az utánpótlás női vízilabda-válogatottal. Sportolónk értékelte az ezüstéremmel zárult Európa-bajnokságot, de már előre is tekintett!
Legutóbb éppen Budapesten, 2019-ben rendeztek világbajnokságot a vívóknak, míg péntektől Kairóra figyel a sportág. Egyiptomban három sportolónk képviseli a BVSC-s színeket. Mutatjuk is, hogy mikor szurkolhatunk nekik!


