Az utóbbi másfél hétben harmadszorra játszottak női röplabdázóink a TFSE-vel és sajnos ezúttal is az eddigiekhez hasonló eredmény született. A lányok nagyot küzdöttek, de az NB I nyitányán is 3-1-es vereséget szenvedtünk.
Híreink
Kategória cikkjei
Abban, hogy mindössze három gólt kapott idáig egy tucat meccs alatt a BVSC, ráadásul több mint nyolc forduló óta egyet sem, fontos szerepet játszik, a nyáron érkező és a kezdőcsapatból az első perctől kirobbanthatatlan belső védőnk Benkő-Bíró Norbert.
Péntek este bemutatkozik vezetőedzőként tétmeccsen a BVSC kispadján Stieber Mercedes! A szakembert a hosszú felkészülés végén kérdeztük az utóbbi hónapok munkájáról, de azt is elárulta, hogy mit vár csapatától a Szeged ellen!
Az NB III teljes mezőnyét, a rajtvonalnál lévő mind a 60 csapatot figyelembe véve 12 forduló után már csak egyetlen klub van, amely veretlennek mondhatja magát. A Keleti csoportot 8 pontos előnnyel vezető BVSC-Zugló! A csapat edzőjével Urbán Flóriánnal beszélgettünk!
Négy nap alatt öt mérkőzés. Kemény időszak vár férfi vízilabdázóinkra, akik csütörtöktől vasárnapig Barcelonában játszanak az Euro Kupa első selejtezőkörében. Kemény Kristóf vezetőedzőnk latolgatta az esélyeket.
A felnőtt csapat után utánpótlásunk szezonjáról kérdeztük röplabdázóink szakosztályvezetőjét, Péter Krisztinát, aki elárulta, hogy több korosztályban is bízik a jó szereplésben. Továbbá azt is megtudtuk, hogy felnőtt játékosaink is segítik a fiatalabbak edzéseit.
Hosszú böjti időszak ért véget szombaton. Hiszen férfi vízilabdázóink április 30-a után játszottak ismét tétmérkőzést. A bajnokság első fordulójában két és fél negyedig méltó ellenfele volt megfiatalodott csapatunk a címvédőnek!
5 hónap és 8 nap után újra tétmérkőzés vár férfi vízilabdázóinkra. Az OB I első fordulójában szombaton 17 órától a címvédő Ferencváros érkezik a Szőnyi útra. Vezetőedzőnk, Kemény Kristóf árulta el, hogy várja a megfiatalodott csapattal a rajtot!
Szerdán este 8-tól női röplabdázóink számára is megkezdődik a 2022-2023-as idény. Igaz a bajnokság csak jövő vasárnap rajtol, de a Magyar Kupában már most bemutatkozunk a TFSE ellen. Péter Krisztina szakosztályvezetőnkkel beszélgettünk a célokról!
Parádésan szerepeltek junior férfi kardozóink a hétvégi egyéni Magyar Kupán. Ondrik Konrád arany-, míg Papp Zsadány és Petrucz Mirkó bronzérmet szerzett. De további értékes helyezéseknek is örülhettek vívóink.
Tíz forduló után 8 góllal vezeti az NB III Keleti csoportjának góllövőlistáját a BVSC támadója Tóth Levente Milán. Idén nyáron nem ment végbe akkora átalakulás a felnőtt csapat keretében, mint egy évvel korábban, de támadó poszton ezúttal is megújult a csapat!
Németh Nándorhoz hasonlóan Késely Ajna is két éremmel tért haza a római Európa-bajnokságról. A 4x200 méteres gyorsváltó mellett 400 gyorson is bronzérmet szerzett. A tehetséges úszó pihenése után már elkezdte ismét a munkát. Vele beszélgettünk!
Továbbra is meggyőző teljesítménnyel vezeti a Keleti csoportot a BVSC labdarúgócsapata. A hétvégén idegenben, szerdán pedig otthon is kapott gól nélkül győzött együttesünk. Akadtak azonban olyan dolgok, amelyekkel nem volt elégedett a vezetőedző, Urbán Flórián.


