A Magyar Úszó Szövetség kihirdette a februári dohai világbajnokságon szereplő medencés csapatot. Így eldőlt, amit már eddig is sejteni lehetett, hogy egyéniben négy, a váltókban pedig további két sportolónkért szoríthatunk!
Híreink
Kategória cikkjei
Elsőként női röplabdázóink kezdik el a 2024-es naptári évet felnőtt csapataink közül. Daróczi Gergely vezetőedzőnkkel értékeltük a bajnokság első felét és már előre is tekintettünk!
Eddig egy új játékossal és edzésekkel indult az újév labdarúgóink számára. A Merkantil Bank Ligában a 14., még bennmaradást érő helyen álló együttesünkre a tervek szerint öt mérkőzés vár a bajnoki rajt előtt.
Mint beszámoltunk róla, a Magyar Padel Szövetség Andrejszki Dórát választotta 2023-ban az év női játékosának. Sportolónk többek között ezt az elismerést is értékelte, továbbá kiemelte, hogy párostársa, Juhász Pálma nélkül ezt nem érte volna el és már előre is tekintett!
Sikeres évet zárt 2023-ban birkózó szakosztályunk, ahol a korosztály legjobbjait külön is köszöntötték a Kizotti-BVSC Mikulás Kupán.
A Sportegyesületek Országos Szövetsége (SOSZ) hagyományosan év végén összeállította az egyesületek eredményességi rangsorát, amelyben a Honvéd mögött a BVSC lett a második, szoros csatában megelőzve a Vasast és a Ferencvárost!
Az év utolsó hónapja sem zárult BVSC-s sikerek nélkül. Úszóink nemzetközi vizeken is jól szerepeltek, de itthon is az évzáró gálán. De csapatsportágaink életében is fontos események történtek, valamint bajnoki címmel tértek vissza ökölvívóink!
Sűrű volt az ősz utolsó hónapja és szerencsére számos BVSC-s sikerről számolhattunk be. Mutatjuk is, hogy mi történt novemberben!
Az év tizedik hónapjában teljes gőzzel pörögtek már csapataink. A vízilabdázók ráadásul a nemzetközi kupában, míg röplabdázóink a Magyar Kupában találkoztak neves ellenfelekkel. Úszóink pedig a budapesti vk-ról szállítottak érmeket!
Újabb junior-világbajnoki aranyérem vízilabdában, férfi csapatunk sikerrel vette az Eurokupa-selejtezőt és ismét jól sikerültek BVSC-s rendezvényeink. Ilyen volt a szeptemberünk!
A nyár utolsó hónapjában már nagyüzem volt labdarúgóink számára az NB II-ben, de a férfi vízilabdázók számára is elrajtolt a szezon. Mutatjuk, hogy mi történt még ebben a hónapban!
Kós Hubert az ünnepekre sem tért haza, hiszen világbajnok úszónk keményen készül az Egyesült Államokban Phelps korábbi edzőjének az irányításával Párizsra. Az idei esztendőről, az olimpiáról és arról is beszélgettünk vele, hogy mikor láthatjuk legközelebb itthon!
Világbajnokok hónapjának is hívhatnánk az idei évben a júliust, hiszen pár nap eltéréssel állhatott a dobogó legfelső fokára Kós Hubert és a női kardcsapat, de rajtuk kívül is volt még bőven BVSC-s siker itthon és a nagyvilágban!


