Kiváló eredményekkel zárta szakosztályunk a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságot! Lakos Regina 70 kilogrammban ezüstérmet szerzett, míg Fehér Koppány a 92 kilósok között ott lehet az olimpiai kvalifikációs tornán. Szakosztályvezetőnkkel, Régi Dániellel beszélgettünk!
Híreink
Kategória cikkjei
Stieber Mercedes együttese végig vezetve győzte le a III. Kerületi TVE csapatát és zárta le a két nyert meccsig tartó párharcot, megszerezve ezzel a nemzetközi kupaszereplést érő 5. helyet!
A Merkantil Bank Liga 30. fordulójában újabb fontos mérkőzés vár a mieinkre a Szőnyi úton vasárnap 17 órától. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat az Aqvital FC Csákvár elleni meccs előtt!
Ahogy korábban már megírtuk, a távozó Szekeres Tamás helyét Kincses Ádám veszi át vezetőedzőként a Merkantil Bank Ligában szereplő labdarúgóinknál. Közben az is eldőlt, hogy Kisteleki István is a kispadról segíti a munkáját a hátralévő fordulókban!
FIZETŐ PARKOLÓ indítása: 2024. április 29-én!
Sikerült rendezni a sorokat és a múlt szombati három szettes vereség után ugyanilyen arányban győzték le női röplabdázóink a TFSE együttesét hazai pályán az NB I elődöntőjének második mérkőzésén. Így 1-1-re áll a párharc.
Szombaton az aranyéremért lép ringbe a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon Lakos Regina. Ehhez orosz riválisát kell majd legyőznie.
A napokban ünnepli 90. születésnapját Székely Pál, birkózó mesteredzőnk, akit márciusban a hazai szövetség komoly elismerésben részesített.
Sajnos a női röplabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén nem sikerült legyőznünk a TFSE csapatát múlt szombaton. Daróczi Gergely vezetőedző értékelte az első felvonást, de már előre is tekintett a pénteki második találkozóra!
Öt fordulóval a labdarúgó Merkantil Bank Liga vége előtt távozik Szekeres Tamás a felnőtt csapat kispadjáról.
Miközben úszóink többsége az országos bajnokságon szállította az érmeket, addig Kós Hubert az Egyesült Államokban ért el kiváló időket. 100 méter pillangón ráadásul az olimpiai bajnok Caeleb Dressellel holtversenyben nyert. Sportolónkkal beszélgettünk!
Ahogy beszámoltunk róla, két BVSC-s sportolónkért szurkolhatunk a belgrádi ökölvívó Európa-bajnokságon. Az már biztos, hogy mindketten az éremért lépnek majd ringbe a szerb fővárosban!
Kemény Kristóf tanítványai végletekig kiélezett, hihetetlenül izgalmas mérőzésen 13-13-as döntetlent játszottak a középszakasz utolsó találkozóján a Honvéd csapatával.


