Az utolsó számot a BVSC nyerte a kaposvári rövid pályás úszó országos bajnokságon, míg összesítésben 8 arany-, 6 ezüst- és 7 bronzéremmel térhettek haza sportolóink! Az ob négy napjára tekintünk vissza!
Híreink
Kategória cikkjei
Női röplabdázóink három szettben győzték le a forduló előtt még százszázalékos TFSE csapatát az NB I péntek esti rangadóján. A szurkolók rendkívül kiélezett és fordulatos találkozót láthattak, amit viszont a BVSC bírt jobban!
Három hét szünet után folytatódik az NB II női kézilabdázóink számára. Fiatal csapatunk két győzelmet követően várja hazai pályán a Dunakeszit!
Stieber Mercedes tanítványaira szombaton újabb megméretés vár a Bajnokok Ligája főtábláján. Az olasz, Orizzonte Catania csapatát fogadják 19 órakor hazai pályán.
Egyszerre kezdik meg a női kardozók és férfi párbajtőrözők is a világkupa-szezont a hétvégén. Előbbieknél Szűcs Luca és Pusztai Liza, míg utóbbiaknál Andrásfi Tibor lesz ott olimpikonjaink közül.
A felnőtt és utánpótlás korosztályban is jól szerepeltek vívóink a hétvégén. Olimpikonjaink közül Pusztai Liza tért vissza a pástra, de mindkét fegyvernemben örülhettünk dobogós helyezésnek.
Fordulatos mérkőzésen a szezonban másodszorra is legyőzték férfi vízilabdázóink a Vouliagmenit a nemzetközi porondon! A BL-selejtező után az Eurokupa-főtábla jóval szorosabb küzdelmet hozott, de a végén mi örülhettünk a sikernek, így három forduló után is hibátlanok vagyunk a csoportkörben!
Nagyon közel álltunk a labdarúgó Mol Magyar Kupában, hogy kiharcoljuk a hosszabbítást az NB I-es Újpest ellen, de a lila-fehérek a 89. percben a tavaly még kölcsönben nálunk játszó Mucsányi Márk találatával 1-0-ra nyertek.
Szerdán 12 óra 30 perctől fogadjuk az NB I-es Újpest FC csapatát a labdarúgó Mol Magyar Kupa 4. fordulójában a III. Kerületi TVE pályáján. A múlt után lássuk a jelent, hogy várják a csapatok és a főszereplők az összecsapást!
Szerdán 12 óra 30 perctől fogadjuk az NB I-es Újpest FC csapatát a labdarúgó Mol Magyar Kupa 4. fordulójában a III. Kerületi TVE pályáján. Tekintsünk vissza a két csapat múltjára!
Jól sikerültek utánpótlás asztaliteniszezőink októberi versenyei, hiszen Győrből és Orosházáról is érmekkel és értékes helyezésekkel térhettek haza sportolóink. Ezeket foglaljuk össze!
A Mol Magyar Kupa 4. fordulójában hazai pályán, de továbbra is albérletben fogadjuk az NB I-es Újpest FC csapatát október 30-án 12 óra 30 perctől a III. Kerületi TVE pályáján. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat!
Múlt héten az Eger ellen harcolták ki női vízilabdázóink a Magyar Kupában a négyes döntőt, szombaton pedig már Barcelonában, a tavalyi egyik Final4-os, végül bronzérmes Sant Andreu vendégei lesznek Stieber Mercedes tanítványai. Vezetőedzőnk és játékosunk, Koltay Nadin árulta el, hogy várják a Bajnokok Ligája-rajtot.


