Csütörtökön este 20 órától a Magyar Kupa selejtezőjének visszavágóján a Kispestet fogadják röplabdázóink. Az első meccsen három szettben sikerült diadalmaskodnunk, de a másodikon is a győzelem a cél. Az MTK elleni találkozó után vezetőedzőnk, Daróczi Gergely és játékosunk, Kökény Nóra árulta el, hogy mit várnak az összecsapástól!
Híreink
Kategória cikkjei
A Merkantil Bank Liga 11. fordulójában a Szőnyi úti pálya felújítása miatt ismét albérletben, viszont ezúttal Tatabányán lépünk pályára. A fővárosi rivális Budafokot fogadjuk. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat!
A BENU Női Magyar Kupa negyeddöntő párharc második mérkőzését is megnyerték Stieber Mercedes lányai a DIGI Eger csapatával szemben - tanítványai ezúttal egy fordulatos és utolsó pillanatig kiélezett találkozón nyertek -, és bejutottak a második számú honi sorozat elődöntőjébe, a legjobb négy közé!
Második mérkőzését is megnyerte a BVSC-Manna ABC a férfi vízilabda Eurokupa-csoportkörében. Egy remek második negyeddel sikerült ellépni az olaszoktól és ez az előny ki is tartott a végéig, így hat góllal diadalmaskodtunk az Ortigia csapatával szemben.
A múlt heti győztes Eurokupa-rajt után holnap este újabb összecsapás vár Varga Dániel együttesére a második számú nemzetközi kupasorozatban. Tanítványai 18:30-kor az olasz Ortigia csapatát fogadják hazai medencében.
Az Eurokupa-csoportkörének első fordulójában Varga Dániel legénysége végig vezetve, magabiztosan múlta felül 16-13 arányban a Panionios csapatát.
Ma este megkezdődnek a Férfi Eurokupa-főtábla küzdelmei. Varga Dániel együttese az első fordulóban a görög Panionios csapata ellen ugrik medencébe magyar idő szerint 19:30-kor.
Igazi küzdősport fellegvárrá alakult a BVSC-Zugló Tatai u. 85 szám alatt található edzőcsarnoka. Ugyanis a birkózás és a K1-MMA után az ökölvívás is edzőtermet kapott a létesítményben. Ezt az egyesület ügyvezető elnöke, Szentpáli Gábor és az olimpiai-, világ- és Európa-bajnok legenda, Kovács István avatta fel fiatalok társaságában!
Sorsoltak a Bajnokok Ligájában. A hollandiai selejtezőből csoportmásodikként főtáblára jutó női vízilabdázóink a spanyol CN Sant Andreu, az olasz Ekipe Orizzonte és az UVSE csapatával kerültek egy kvartettbe.
Női csapatunk három győzelemmel és egy vereséggel zárta a négynapos hollandiai BL-selejtező küzdelmeit, vasárnap kora délutánra pedig az is eldőlt, hogy Stieber Mercedes együttese csoportmásodikként jutott tovább a Bajnokok Ligája-főtáblájára, a legjobb 16 csapat közé!
Sajnos egy napon belül a második rangadóra elfáradtak női vízilabdázóink, akik a hollandiai Bajnokok Ligája-selejtező negyedik mérkőzésén a házigazdákkal találkoztak. A lányok jól kezdtek, de végül a pihentebb Polar Bears örülhetett.
Lányaink egy nagyon fordulatos és utolsó pillanatig kiélezett meccsen, óriási csapatjátékkal nyertek 11-10-re a Bajnokok Ligája hollandiai selejtezőjének magyar rangadóján és tettek újabb nagy lépést a BL-főtábla felé!
Akárcsak a BL-selejtező első fordulójában, a második játéknap nyitómérkőzésén is gólgazdag meccsen nyert a BVSC-Manna ABC. Stieber Mercedes tanítványai 17-13 arányban múlták felül a francia Lille csapatát. Folytatás, holnap, két meccsel!


