Nem sikerült a bravúr női vízilabdázóinknak, ugyanis a Ferencváros jutott be a döntőbe a BENU Magyar Kupában. A mieink nagyot küzdöttek, de végül riválisunk 6 góllal jobbnak bizonyult.
Híreink
Kategória cikkjei
Életének 81. évében elhunyt asztalitenisz szakosztályunk legendás alakja, a kétszeres Európa-bajnok, csapatban világbajnoki bronzérmes Rózsás Péter. A kiváló játékos és mesteredző egész életében hű maradt a BVSC-hez!
Remek kezdés után érvényesült a papírforma és végül a Békéscsaba jutott tovább a női röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjéből. Ennek ellenére minden dicséret megilleti a lányokat, hiszen az első játszmát megnyerték esélyesebb riválisuk ellen!
Patinás ellenfél érkezik a Szőnyi útra szerda este 20 órától a női röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, hiszen az ötszörös bajnok Békéscsaba lesz a BVSC ellenfele a legjobb 8 közé jutásért. Vezetőedzőnkkel beszélgettünk a találkozó előtt!
Bő egy hét múlva 22 játékossal kezdi meg a felkészülést a magyar női vízilabda-válogatott a januári Világkupa-selejtezőre. Cseh Sándor szövetségi kapitány a BVSC-ből Dömsödi Dalmát és Petik Pannát hívta meg a keretbe.
Újabb idegenbeli győzelemmel örvendeztette meg szurkolóinkat NB II-es labdarúgó csapatunk, amely ragaszkodva a hagyományokhoz, csakúgy, mint egy évvel ezelőtt, most is 1-0-ra nyert az Ajka otthonában. Vasárnap pedig a Soroksár ellen zárjuk az évet Tatabányán!
Három év után karácsonyozhat ismét itthon olimpiai bajnok úszónk, Kós Hubert, aki már nagyon várja ezt. Azonban előtte még a Duna Arénában várnak fontos feladatok rá, hiszen a rövid pályás világbajnokságon is komoly céljai vannak!
A Merkantil Bank Liga 15. fordulójában a Szőnyi úti pálya felújítása miatt ismét albérletben, Tatabányán lépünk pályára a hétvégén. A fővárosi rivális Soroksár együttesét fogadjuk. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat!
Remek nyarat zárt olimpiai bajnok párbajtőrözőnk, Andrásfi Tibor édesapja, id. Andrásfi Tibor, hiszen fia mellett másik tanítványa, az öttusázó Gulyás Michelle is aranyérmes lett Párizsban. A kiváló edzővel tekintettünk vissza az év kiemelkedő eseményére!
A tavalyi bronzérem után idén az első helyen zárta a BVSC az U13 Leány Országos Csapatbajnokságot. A 11 induló közül, így a mieink lettek a legjobbak, ami történelmi siker a szakosztály életében.
Ahogy beszámoltunk róla, Andrásfi Tibor csapatarannyal tért vissza a nemzetközi mezőnybe. Mondhatjuk azt is, hogy férfi párbajtőrözőink ott folytatták, ahol Párizsban abbahagyták. Sportolónk értékelte a világkupa-aranyérmet!
December 10. és 15. között a Duna Aréna ad otthont a rövid pályás úszó-világbajnokságnak, ahol hét BVSC-s úszó is szerepet kap majd. Mutatjuk, kik harcolták ki a hazai világversenyre az indulási jogot.


