1142 Budapest, Szőnyi út 2.

Vízilabda

Kategória cikkjei

Mesterdiplomát szerzett vezetőedzőnk

Nemcsak a parton végez profi munkát női vízilabdázóink vezetőedzője, Petrovics Mátyás, hanem az iskolapadban is. A szakember átvette mesterfokozatú okleveles vízilabda szakedzői diplomáját, így az új szezonnak már a megszerzett tudással vághat neki.

Mesterdiplomát szerzett vezetőedzőnk

Rengetegen emlékeztek Gém Zoltánra

Gém Zoltán sportolóként, sportvezetőként, zeneszerzőként és üzletemberként is sikeres volt. Így nem véletlen, hogy zsúfolásig megtelt a BVSC-Zugló strandja, ahol a június 5-én elhunyt BVSC-s ikonra emlékeztek.

Rengetegen emlékeztek Gém Zoltánra

Az éremszerzés a csapat célja

Kialakult női vízilabdázóink kerete a következő szezonra. Nagy örömünkre Takács Orsolya vállal még egy évet, míg Gémes Alexa és az utánpótláskorú Dobos Csenge csatlakozik a csapathoz. Az is eldőlt, hogy július 27-én a Magyar Kupával kezdődik az idény.

Az éremszerzés a csapat célja

Elhunyt Gém Zoltán

Mélységes fájdalommal tudatjuk, hogy hosszan tartó súlyos betegség után 66 éves korában elhunyt Gém Zoltán. A BVSC-Zugló korábbi kiváló vízilabdázója négy évtizeden keresztül szolgálta szakosztályunkat és a klubot. Emlékét megőrizzük!

Elhunyt Gém Zoltán

Az első öt hely a cél!

Bár a bajnokság rajtja még odébb van, de férfi vízilabdázóink már az új igazolásokkal készülnek a következő szezonra. Ahogy arról már beszámoltunk, három érkező is csatlakozott Szűcs Levente együtteséhez.

Az első öt hely a cél!

Petrovics Mátyás: „Jó döntés született”

A jelenlegi helyzetben a legjobb döntés született a bajnokság lezárásával kapcsolatban Petrovics Mátyás szerint. Ami a jövő évi keretet illeti, a játékosok többségével már hosszabbítottunk, így összeszokott csapat vághat neki a következő szezonnak.

Petrovics Mátyás: „Jó döntés született”

Három érkező férfi vízilabdázóinknál

Bár hétfőn eldőlt, hogy az MVLSZ törli az idei szezont, de férfi vízilabdázóink már készülnek a következő idényre. Május 18-tól pedig már a jövő évi keret áll Szűcs Levente rendelkezésére. Az érkezők között BL-tapasztalattal rendelkező játékos is akad.

Három érkező férfi vízilabdázóinknál

Nyári Magyar Kupa jöhet a vízilabdázóknál

Régóta hallani a hazai vízilabdaéletben, hogy ki kellene használni a nyarat is a sportág népszerűsítésére. Úgy tűnik, hogy a járványhelyzet következtében megvalósulhat ez a terv. A Liga azt javasolja a szövetségnek, hogy nyáron rendezzék a Magyar Kupát.

Nyári Magyar Kupa jöhet a vízilabdázóknál

Összefogtak a vízilabdázók

Rengetegen segítenek másokon a jelenlegi járványhelyzetben, ezúttal a Ferencváros és BVSC vízilabda szakosztályai fogtak össze szurkolói kezdeményezésre. Az adományból a Semmelweis Egyetem Pulmonológiai Klinikája részesült.

Összefogtak a vízilabdázók
Image

Elérhetőségek

Titkárság: +36 30 273 14 26

Uszodai pénztár: +36 30 528 0768

Konditerem: +36 30 019 5259

Sajtó / média: sajto@bvsc.hu

Adatvédelem

SimplePay

Kiemelt szolgáltatásaink