1142 Budapest, Szőnyi út 2.

Vízilabda

Kategória cikkjei

A negyeddöntőben folytathatjuk a nemzetközi kupában

Ahogy beszámoltunk róla, férfi vízilabdázóink az Euro Kupa második selejtezőkörét is sikerrel vették és veretlenül, a csoport második helyén jutottak tovább a legjobb 8 közé Kemény Kristóf tanítványai. A negyeddöntőben BL-csapat lesz majd az ellenfelünk!

A negyeddöntőben folytathatjuk a nemzetközi kupában

Hibátlanul jutottunk tovább

Ahogy a hétvégén beszámoltunk róla, férfi vízilabdázóink hibátlan teljesítménnyel nyerték meg csoportjukat Újvidéken, az Euro Kupa első selejtezőkörében. Ezen a héten pedig már Palermóban küzdhetnek a mieink.

Hibátlanul jutottunk tovább

A továbbjutás a cél az Euro Kupában

A tavalyi évhez hasonlóan idén is a továbbjutásért szállnak vízbe férfi vízilabdázóink az Euro Kupa selejtezőjében. Akkor az ismert közjáték miatt ez nem sikerült, de az újvidéki tornán ezúttal jó esélye van csapatunknak.

A továbbjutás a cél az Euro Kupában

Továbbra is cél a legjobbak közé tartozni!

Hamarosan kezdődik felnőtt vízilabdázóink számára az idény. Szatmáry Kristóf, a BVSC-Zugló elnöke a szezonkezdő sajtótájékoztatón kiemelte, hogy a sikeres utánpótlásnevelés mellett továbbra is cél, hogy az érmekért csatázzon a női és férfi együttes is.

Továbbra is cél a legjobbak közé tartozni!

Három játékosunk szerepel az U17-es Eb-n

Vasárnap a magyar válogatott számára is megkezdődik a női U17-es vízilabda Európa-bajnokság Sibenikben. Egyesületünk három játékosa is ott van a mieink keretében. Edzőjüket kértük, hogy jellemezze őket!

Három játékosunk szerepel az U17-es Eb-n

Eb-arannyal koronázná meg a szezont játékosunk

Péntek kora reggel elutazott a fiú U15-ös vízilabda-válogatott Portugáliába, ahol az aranyérem a csapat célja az Európa-bajnokságon. Ahogy már beszámoltunk róla négy játékosunk is ott van a keretben. Balogh Botonddal beszélgettünk a várakozásairól.

Eb-arannyal koronázná meg a szezont játékosunk

Idegenben vennének revansot vízilabdázóink

Mint ismert, szombaton az ötméterespárbaj után a Ferencváros került előnybe a női vízilabda OB I 3. helyéért vívott párharcában. A mieink szeretnék kijavítani a hibákat és visszavágni a zöld-fehéreknek a vereségért!

Idegenben vennének revansot vízilabdázóink

Kezdődik a bronzcsata!

A szezon legfontosabb mérkőzései várnak női vízilabdázóinkra, hiszen szombaton megkezdődik számukra a két nyert meccsig tartó bronzpárharc a Ferencváros ellen. A Magyar Kupában sikerült legyőzni a zöld-fehéreket a harmadik helyért és ez a cél most is!

Kezdődik a bronzcsata!

Az elődöntő kapujában vízilabdázóink

Már csak négy forduló van hátra a férfi vízilabda OB I alapszakaszából és jelenleg elődöntőt érő pozícióban áll együttesünk. A Vasas hétvégi legyőzésével pedig a mi kezünkben van, hogy 17 év után ismét a legjobb négy között szerepelhessen a BVSC.

Az elődöntő kapujában vízilabdázóink

Rangadók hétvégéje vár a vízilabdázókra

Kemény szombat előtt állnak vízilabdacsapataink. Előbb a nők tv-s meccsen játszanak a Fradi ellen idegenben, majd 17 órától a férfiakra a Vasas elleni csúcsrangadó vár otthon, amely akár a négy közé jutásról is dönthet!

Rangadók hétvégéje vár a vízilabdázókra
Image

Elérhetőségek

Titkárság: +36 30 273 14 26

Uszodai pénztár: +36 30 528 0768

Konditerem: +36 30 019 5259

Sajtó / média: sajto@bvsc.hu

Adatvédelem

SimplePay

Kiemelt szolgáltatásaink