Nem sikerült labdarúgóinknak a pontszerzés Baranyában, miután egy tizenegyes góllal alulmaradtak a Szentlőrinc vendégeként. Így tavasszal továbbra is várat magára a BVSC első győzelme.
Híreink
Kategória cikkjei
Labdarúgóink a Merkantil Bank Liga 20. fordulójában idei első idegenbeli mérkőzésüket játsszák a Szentlőrinc ellen. A két csapat között a tabellán hét helyezés a különbség, de csak hat pont, így a győzelem sokat jelentene a BVSC-nek.
Magyarország első női ökölvívó olimpikonja a BVSC-Zuglóba igazolt! Szatmáry Kristóf, a klub elnöke bejelentette, hogy Hámori Luca a 2028-as ötkarikás játékokig írt alá, ahol a sportoló szeretne szép sikert elérni.
Ismét fontos rangadót nyert meg a BVSC-Manna ABC a férfi vízilabda OB I-ben. Ezúttal az OSC-t sikerült remek védekezéssel 3 gólon tartani és 8-3-ra diadalmaskodtak Varga Dániel tanítványai a szerdai esti bajnokin!
1-1-es végeredménnyel zárult labdarúgó csapatunk Gyirmót elleni mérkőzése. A találkozón nagyon sokáig vezetett a fölényben futballozó BVSC, a Gyirmót azonban a hajrában ki tudott egyenlíteni, amely egy pontot ért mindkét együttesnek. Szubjektív értékelés, de amíg a vendégeknek a döntetlen örömöt okozott, a BVSC csalódott lehet, hiszen sokáig úgy tűnt meg lesz az idei első győzelem.
Fontos rangadóval köszöntött a március férfi vízilabdázóinkra. A Szolnok elleni bajnokin remek védekezésének és hatékony támadásainak köszönhetően nyert a BVSC-Manna ABC 6 góllal.
Vasárnap véget ér a Szőnyi úti meccssorozat labdarúgóink számára. Negyedik mérkőzésünk következik hazai környezetben, az ellenfél pedig a mindössze egy ponttal a BVSC-Zugló mögött lévő Gyirmót FC.
Bajnoki érmekkel kezdődött padel szakosztályunk számára az év. Korábban már beszélgettünk Andrejszki Dórával, most pedig párostársával, másik bajnokunkat, Juhász Pálmát faggattuk az idei kihívásokról.
A Merkantil Bank Liga 19. fordulójában zsinórban negyedik hazai mérkőzésünket játsszuk vasárnap 14 órától. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat a Gyirmót elleni meccs előtt!
Küzdelmes, harcos mérkőzést láthattunk a labdarúgó Merkantil Bank Liga 18. fordulójában. A feljutásért küzdő, listavezető Kazincbarcika ellen végül gól nélküli döntetlennel szereztük meg idei első pontunkat.
Női vízilabdázóink a Mol OB I 16. fordulójában hatalmasat harcoltak a címvédő UVSE ellen. Bár ott loholtunk riválisunk nyakán, végül ellenfelünk örülhetett a győzelemnek.
Ahogy arról beszámoltunk december végén, a 2024-es esztendő legeredményesebb hazai sportegyesülete a BVSC-Zugló lett a Sportegyesületek Országos Szövetségénél (SOSZ)! Péntek este a Groupama Arénában rendezett gálán Szatmáry Kristóf, egyesületünk elnöke és Andrásfi Tibor, saját nevelésű olimpiai bajnok párbajtőrvívónk vehette át az első helyezettnek járó elismerést.
Harmadik tavaszi mérkőzésünkön, harmadik hazai szereplésünk következik a labdarúgó NB II 18. fordulójában. Az ellenfél pedig nem más mint a Merkantil Bank Liga tabelláját 32 ponttal vezető Kazincbarcika.


