Parádésan szerepelt utánpótlásunk a hétvégén rendezett országos bajnokságok döntőiben! A vízilabdázóknál bajnok lett a fiú gyermek, valamint ezüstérmes a leány serdülő csapat, a röplabdázóknál pedig az U15-ös korosztály végzett a harmadik helyen!
Híreink
Kategória cikkjei
Csilling Katalin a harmadik helyen zárt a szinkronúszó-válogatottal a budapesti vizes Európa-bajnokság highlight kűrjében. Magyarok korábban még nem szereztek érmet ebben a sportágban világversenyen!
Mindhárom számában helyt állt Bóta Botond a budapesti vizes Európa-bajnokságon, ahol a legelőkelőbb pozícióban a műugrók vegyes csapatversenyében zárt sportolónk.
Az ezüstéremmel zárult Európa-bajnokság óta volt már ideje egy kicsit pihennie Kiss Balázsnak, aki előtt a jövőben új kihívások állnak. Ezek közül a legfontosabb az apaság. Erről az új szerepről, és a kontinensviadalról is beszélgettünk klasszisunkkal!
Péntektől vasárnapig Békéscsabán rendezik a női röplabdázók U15-ös korosztálya számára az országos bajnokság döntőjét. A BVSC-Zugló is érdekelt a hatos döntőben, ráadásul az éremszerzés a célja a csapatnak!
Hosszú idő után rendeztek a gyermek kardozóknak országos bajnokságot, ahol aztán sportolóink egyéniben és csapatban is szállították az érmeket. A leányoknál ráadásul mindkét aranyérem a BVSC-é lett.
A 2021-es év első masters úszóversenyét is megrendezték, Gyuráki Attila pedig erre az esztendőre is átmentette a tavalyi országos bajnokságon mutatott formáját! Sportolónk mindegyik éremből hármat szerezve zárta a versenyt.
Nem sikerült meglepni az alapszakaszgyőztes Szolnokot férfi vízilabdázóinknak, ennek ellenére még tovább tart ez a remek szezon a mieink számára, hiszen a bronzéremért küzdhetünk majd. Mutatjuk a BVSC Naplóban mi történ még a múlt héten!
Remekül szerepelt utánpótlásunk a Törökbálinton rendezett tradicionális Shotokan karateversenyen. Sportolóink 1 arany-, 3 ezüst- és 2 bronzéremmel zárták a hétvégét.
Május 10-től ismét folytatni tudjuk a BVSC-Zuglónál az úszásoktatást!
A felújított székház mellett a Tatai úti komplexum új öltözőkkel, konditeremmel, orvosi, illetve gondnoki szobákkal és kiszolgáló helyiségekkel gazdagodott, továbbá megnyíltak a legmodernebb követelmények alapján épült új pályák is.
Az elmúlt időszakban elmaradt Bozsik rendezvények és tornák helyett a legkisebb szekciónk csapatai edzőmérkőzéseken léptek pályára. A mögöttünk álló három héten több mérkőzést is játszottak fiataljaink.
Múlt héten biztossá vált, hogy férfi vízilabdázóink 17 éve nem látott bravúrt ismételnek meg és ott lesznek az OB I elődöntőjében! Azért ezen kívül is értek még el szép sikereket sportolóink, amelyeket mutatunk is a BVSC Naplóban!


