A 2026-os esztendő különleges klubunk számára, ebben az évben ünnepli alapításának 115. évfordulóját a BVSC-Zugló! A jubileum kapcsán egész éves programsorozattal készülünk, melynek része két gálamérkőzés is. A vízilabdás múltidézés után egy nappal igazi fociünnepet rendezünk a Szőnyi úti stadionban! Az 1996-os NB I-es bajnoki idény arany- és ezüstérmesének találkozóját játszuk újra, azaz az FTC és a BVSC labdarúgói csapnak össze. A mérkőzésre mindkét együttes egykori labdarúgói szép számmal érkeznek, a belépés pedig minden kedves érdeklődő számára ingyenes!
Híreink
Kategória cikkjei
Cikksorozatunkban 30 éves időutazásra hívtunk mindenkit, és korabeli újságcikkek alapján, utána jártunk a három évtizeddel ezelőtti BVSC–Vasas pólódöntő előzményeinek, a szezon viszontagságainak, a furcsa lebonyolításnak, a viharos előkészületeknek és utózöngéknek. A záró részben utóbbival foglalkozunk!
Cikksorozatunkban 30 éves időutazásra hívunk mindenkit, és korabeli újságcikkek alapján, utána járunk a három évtizeddel ezelőtti BVSC–Vasas pólódöntő előzményeinek, a szezon viszontagságainak, a furcsa lebonyolításnak, a viharos előkészületeknek és utózöngéknek, külön vesszük a finálé két meccsét, megmutatjuk az akkori viszonyokat, és hogy miként zajlott a szinte életre-halálra menő küzdelem. Utolsó előtti részünkben a döntő második felvonásának felelevenítése következik!
Ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta Kós Hubert az amerikai egyetemi bajnokságon (NCAA). Olimpiai bajnokunk idén is remekelt, fő számaiban rekordokat ért el, de azt is megmutatta, miért a 100 pillangó a kedvence.
Három szettben legyőzte a DVTK-t női röplabdacsapatunk, ezzel megtette az első nagy lépést a bajnoki döntő felé. Daróczi Gergely tanítványai öt meccs után hibátlan mérleggel állnak a középszakasz B csoportjának élén. A találkozó után vezetőedzőnk és centerünk, Puskás Petra értékelt.
Cikksorozatunkban 30 éves időutazásra hívunk mindenkit, és korabeli újságcikkek alapján, utána járunk a három évtizeddel ezelőtti BVSC–Vasas pólódöntő előzményeinek, a szezon viszontagságainak, a furcsa lebonyolításnak, a viharos előkészületeknek és utózöngéknek. Jöjjön, tehát a felvezetője az április elsejei Szőnyi úti mérkőzésnek, melyet a nosztalgiázás vezérel, és persze a két 115 éves klub tisztelete.
Hosszú sorozatot tört meg a BVSC-Manna ABC, hiszen 2004 után szerepelhet férfi csapatunk ismételten valamelyik európai kupasorozatban a legjobb négy között. Varga Dániel együttese kettős győzelemmel búcsúztatta az Oradeát!
Nemhogy megtartotta előnyét a BVSC-Manna ABC, a női vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján, hanem Béres Gergely tanítványai végig irányítva a találkozót, magabiztos játékkal jutottak be az elődöntőbe!
Különleges nap lesz szombaton, hiszen a BVSC-Manna ABC női és férfi vízilabdázói is a legjobb 4 közé jutásért ugranak vízbe az Eurokupában. A lányok a Szőnyi úton 2 gólos előnyről fogadják a Padovát, míg a fiúk 6 gólos fórral utazhatnak Nagyváradra. Vezetőedzőinket kérdeztük a várakozásokról!
Az amerikai edzőtáborból hazatérve két fontos megméretés is várt olimpikon ökölvívónkra Hámori Lucára! Először a hagyományosan Debrecenben megrendezésre kerülő Bocskai István Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen lépett szorítóba, ahol sikerült megnyernie kategóriáját és aranyéremmel zárnia a tornát, majd a Papp László születésének 100. évfordulóján rendezett ökölvívó gálán lépett kötelek közé élete első profi ökölvívó mérkőzésén, ahol szintén sikerült győzelemmel zárnia! Luca mellett ökölvívó szakosztályunk többi sportolója is remekül helyt állt a Bocskain, hiszen Régi Dániel tanítványai minden színű éremből hazahoztak egyet és az összetett pontverseny második helyén végeztek! A Papp 100-as gálán Váradi Neno is remekül teljesített a ringben, aki már nem az első profi találkozóján aratott újabb győzelmet! Az elmúlt hetek eseményeit Régi Dániel értékelte honlapunknak!
Cikksorozatunkban 30 éves időutazásra hívunk mindenkit, és korabeli újságcikkek alapján, utána járunk a három évtizeddel ezelőtti BVSC–Vasas pólódöntő előzményeinek, a szezon viszontagságainak, a furcsa lebonyolításnak, a viharos előkészületeknek és utózöngéknek. Az első részben a döntőig vezető úttal, ezúttal pedig a finálé felvezetésével foglalkozunk.
Szombaton hazai pályán folytatja menetelését a döntő felé női röplabdacsapatunk az NB I-ben. A középszakasz 5. fordulójában a DVTK érkezik a Szőnyi útra. A találkozó előtt vezetőedzőnk, Daróczi Gergely és szélső ütőnk, Rózsás-Vezsenyi Adrienn osztotta meg gondolatait.
Cikksorozatunkban 30 éves időutazásra hívunk mindenkit, és korabeli újságcikkek alapján, utána járunk a három évtizeddel ezelőtti BVSC–Vasas pólódöntő előzményeinek, a szezon viszontagságainak, a furcsa lebonyolításnak, a viharos előkészületeknek és utózöngéknek, külön vesszük a finálé két meccsét, megmutatjuk az akkori viszonyokat, és hogy miként zajlott a szinte életre-halálra menő küzdelem. Jöjjön, tehát a felvezetője az április elsejei Szőnyi úti mérkőzésnek, melyet a nosztalgiázás vezérel, és persze a két 115 éves klub tisztelete.


