Szombathelyről is három ponttal távozott női röplabdacsapatunk az NB I 18. fordulójában. Daróczi Gergely tanítványai a Haladást győzték le 3:0-ra az alapszakasz utolsó idegenbeli találkozóján. A mérkőzés után vezetőedzőnk értékelt.
Híreink
Kategória cikkjei
Kecskemétre utazik vasárnap délután a BVSC-Zugló labdarúgócsapata! A Merkantil Bank Liga 18. fordulójában egy új játékos is bemutatkozhat zuglói színekben, ugyanis Ominger Gergő tavasszal a Puskás Akadémiától kölcsönben kék-sárgában futballozik majd! Beharangozó cikkünkben Ő is, valamint a korábban a hírös városiakat is erősítő, Katona Máté is megszólal!
Bár nehezen indult a Buducsnoszt Podgorica elleni mérkőzés a férfi vízilabda Eurokupa csoportkörének utolsó fordulójában a BVSC-Manna ABC számára, végül magabiztosan, 20-9-re nyertek a mieink. Varga Dániel együttese ezzel az élen végzett kvartettjében!
Utolsó idegenbeli mérkőzéséhez érkezett női röplabdacsapatunk az NB I alapszakaszában. Daróczi Gergely tanítványai a Haladáshoz látogatnak szombaton, a mérkőzés előtt vezetőedzőnk, valamint centerünk, Garai Zsófia osztotta meg gondolatait a találkozóval kapcsolatban.
Egy ezüst- és egy bronzéremmel, valamint kiváló egyéni teljesítményekkel zártak a magyar válogatott színeiben a BVSC karatékái a korosztályos Európa-bajnokságon a ciprusi Limaszolban, akik rekordlétszámmal képviselték klubunkat! Bartha Nikola tanítványai közül Fleischer Dóra a dobogó második fokára állhatott fel, Tóth Zsombor pedig fantasztikus teljesítménnyel, élete első nemzetközi bronzérmével lett Európa-bajnoki harmadik helyezett! Következzenek a főszereplők értékelései!
Kipipálta a dupla fordulós hétvégét női röplabdacsapatunk az NB I-ben: a pénteki miskolci siker után vasárnap hazai pályán az UTE U21-es gárdáját is felülmúlta. Ezzel a sikerrel Daróczi Gergely tanítványai biztosan az első két hely valamelyikén végeznek az alapszakaszban. A meccs után vezetőedzőnk, valamint szélső ütőnk, Rózsás-Vezsenyi Adrienn értékelt.
Hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a BVSC-Zugló a Csákvár ellen a labdarúgó Merkantil Bank Liga 17. fordulójában! Csapatunk ezzel értékes pontot gyűjtött be és két meccs után veretlen a másodosztály tavaszi szezonjában!
Bár sokáig úgy tűnt, hogy győzelemmel kezdik férfi vízilabdázóink a 2026-os esztendőt, végül a Honvéd az utolsó másodpercekben egyenlített, majd ötméteresekkel megnyerte az OB I-es mérkőzést. Így a BVSC egy ponttal gazdagodott.
Vasárnap 19 órától az UTE U21-es csapatát fogadják női röplabdásaink az NB I 18. fordulójában. A rangadó előtt vezetőedzőnk, Daróczi Gergely és feladóátlónk, Dani Laura nyilatkozott.
Folytatta remek sorozatát női röplabdacsapatunk az NB I-ben! Daróczi Gergely tanítványai a DVTK otthonában nyertek 3:1-re, ezzel zsinórban az ötödik meccsükön arattak győzelmet. A mérkőzés után vezetőedzőnk értékelt.
Szombaton kora délután a Szőnyi úti stadionba is visszatérnek a tétmérkőzések! Labdarúgóink a Merkantil Bank Liga 17. fordulójában az Aqvital FC Csákvár csapatát fogadják 2026 első hazai találkozóján, ahová ingyenes lesz a belépés szurkolóink számára! A mérkőzés előtt Dragan Vukmir vezetőedzőnk és a múlt héten góllal debütáló támadó középpályásunk, Törőcsik Péter is megszólalt!
A Diósgyőr látja vendégül csapatunkat a női röplabda NB I következő, 17. fordulójában. A mérkőzés előtt centerünk, Hegyi Emese valamint vezetőedzőnk, Daróczi Gergely osztotta meg gondolatait az ellenféllel kapcsolatban.


