Lemásolta az első csapatunk szereplését a női vízilabda OBI/B-ben szereplő második számú együttesünk
Vízilabda
Kategória cikkjei
Bajnoki döntővel felérő ki-kimeccset vívott a Miskolccal férfi vízilabdacsapatunk.
Bíró Attila a női vízilabdaválogatott szövetségi kapitánya megnevezte azt a 18 játékost, akikkel május 15-én, a szlovákiai Somorján megkezdi a felkészülést a nyári vizes világbajnokságra.
Sikerült végre legyőznünk a Miskolcot a férfi vízilabdabajnokságban, ami azt is jelentette, hogy egyenlíteni tudtunk az ötödik helyért folyó párharcban.
Ha egy csapat bajnoki címet nyer, azt mindig kiemelten kell kezelni.
A papírformának megfelelően az UVSE csapata nyerte az idei női vízilabda-bajnokság döntőjét.
Egy tornán megverni az olaszokat, a montenegróiakat, a horvátokat és a szerbeket, bármelyik csapatsportágban szenzációs eredménynek számítana.
A 2011-12-es szezont követően ismét bajnoki döntőt játszhat női vízilabdacsapatunk.
Az idei esztendő eddigi legfontosabb mérkőzésére készült női vízilabdacsapatunk.
Korábbi edzőnk, a január 1-től szövetségi kapitányként tevékenykedő Märcz Tamás áprilisban is összetartást szervez a férfi vízilabdaválogatott tagjai számára.
Hol van már a szolnoki világválogatottól elszenvedett nagyarányú vereség!
Egy góllal kikaptunk a dunaújvárosiaktól a női vízilabda OB I elődöntőjében, ám a csata még nem dőlt el
Kisteleki Dóra a felnőtt női vízlabdacsapatunk meghatározó tagja vezeti a női bajnokság góllövőlistáját.


