Bíró Attila, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya, kollégájánál, Märcz Tamásnál, a férfi csapat vezetőjénél jóval korábban kihirdette azt
Vízilabda
Kategória cikkjei
Szalkay Orsit mindenki ismeri a Szőnyi úti uszodában.
A Czigány Károly és Tóth Endre által irányított 2006-os fiúcsapatunk megnyerte a Cegléden rendezett XXIV. Beck Péter Emléktornát.
Női felnőtt csapatunk több helyen is átalakul a következő szezonra.
Rangos torna megnyerésével hangolt a nyári budapesti vizes világbajnokságra a férfi vízilabda-válogatottunk.
Férfi vízilabda válogatottunk július 7-9 között az uszodánkban játssza majd utolsó felkészülési tornáját.
A Margitszigeten még javában zajlanak a vizes létesítmények felújításai, a Magyar Vízilabda Szövetség ezért új helyszínt keresett a július eleji BENU-kupának.
A két játékosunkat, Takács Orsolyát és Illés Annát is soraiban tudó női vízilabdaválogatottunk befejezte szereplését a Világligában.
A margitszigeti Széchy-uszodában rendezték a serdülő lány vízilabdacsapatok négyes döntőjét.
Ifjúsági lány és fiú csapatunk is bejutott a vízilabda-bajnokság Final Four-jába, amely a klubunknál folyó szakmai munkát is minősíti.
Tíz tehetségnek adták át a 2017-es Szalay Iván-díjakat.
Klubunkban folyó szakmai munkát dicséri, hogy a felnőtt férfi vízilabda-válogatott keretében ismét találni BVSC-s játékost.
Utolsó világversenyére készül világ- és Európa-bajnok vízilabdázónk, Takács Orsolya


