A Magyar Vízilabda Szövetség elnöksége az olimpia után lemondott Benedek Tibor helyére férfi vízilabdacsapatunk edzőjét, Märcz Tamást nevezte ki szövetségi kapitánynak.
Vízilabda
Kategória cikkjei
A hazai egygólos vereséget követően Veronában is akadt keresnivalója az Eurokupa negyeddöntőjében szereplő férfi vízilabda-csapatunknak.
Női vízilabda-csapatunk az Euroliga első selejtezőkörének dunaújvárosi A csoportjában volt érdekelt az elmúlt hétvégén
A dunaújvárosi Fabó Éva Sportuszodában rendezték a női vízilabda BENU Magyar-kupa Final Four-ját.
Nagy reményekkel indultunk a vízilabda Komjádi-kupa idei sorozatában, hisz tavaly ezen a rangos tornán a harmadik helyen végeztünk.
A BVSC-Zugló az elmúlt évek szakmai és infrastrukturális fejlesztéseinek köszönhetően újra komoly tényezőnek számít „vizes berkekben” is.
Nagy mérkőzésen vívta ki a továbbjutást felnőtt férfi vízilabda-csapatunk, amely a Mladost Zagreb és a POSK Split legyőzésével már az Eurokupa legjobb nyolc csapata között van.
A férfiak után a női csapatunknak is itthon szurkolhatunk majd BENU Női Magyar Kupában. Köszönhetően annak, hogy november 5-én az A csoport mérkőzéseit a Szőnyi úton rendezik.
Az UVSE után újból rangadót játszott a bajnokságban a női vízilabda-csapatunk. Az ellenfél az a dunaújvárosi gárda volt, mely a tavalyi bajnokság elődöntőjében megakadályozta a döntőbe jutásunkat.
Rangadót játszott a bajnokság ötödik fordulójában női vízilabda-csapatunk, amely a legjobb hazai együttest, az UVSE-t fogadta a Szőnyi úti uszodában.
Férfi vízilabda-csapatunk nagy csatában 8-7-re verte az egyik legnagyobb riválisát, az EBP Tatabányát.
Amilyen elképesztő iramban fejlődik a vízilabdánk, úgy nem elképzelhetetlen, hogy rövid időn belül a hazai sztárcsapatoknak is komoly ellenfelei leszünk.
Férfi vízilabdacsapatunk nemcsak visszatért a nemzetközi mezőnybe, hanem ott is maradt.


