Majd egy csapatra való játékosunkat hívott be Bíró Attila szövetségi kapitány a hollandok elleni világligamérkőzésre.
Vízilabda
Kategória cikkjei
Négy győzelmet követően – ahogy az várható volt – az egyaránt nemzetközi klasszisokból álló Fraditól és Szolnoktól is vereséget szenvedtünk a férfi OB I-es vízilabdabajnokságban.
Ahogy azt várni (és remélni) lehetett, nagy csatát és fordulatokban gazdag mérkőzést hozott az OB I-es női vízilabdabajnokság első csúcsrangadója.
Nehéz rangadó vár női vízilabdacsapatunkra, amely szerdán, 18.30-kor az egyik legnagyobb ellenfélnek számító Dunaújváros otthonában játszik az OB 1-es bajnokság hetedik fordulójában.
Hétvégén a Magyar Kupa negyeddöntőit rendezték női vízilabdában. Csapatunknak a Szeged ellen kellett kivívnia a továbbjutást.
Magabiztos, tízgólos győzelmet aratott női vízilabdacsapatunk az OB I-es bajnokság hatodik fordulójában.
November 8-án 20 órakor az OB I-es női vízilabdabajnokság hatodik fordulójában a ZF Eger együttesével találkozunk.
Nem titkoltan a három pont megszerzéséért utazik felnőtt női vízilabdacsapatunk hétvégén Szegedre,
Így utólag bevallhatjuk, egy picit féltettük férfi vízilabdacsapatunkat a szolnoki mérkőzés előtt.
Sok szurkoló, kiváló hangulat, szép gólok.
Egykori legendánkról, a később olimpiai- világ- és Európa-bajnoki címet nyert dr. Konrád Ferencről uszodát neveztek el Rákosszentmihályon.
Kilencven évvel ezelőtt, pontosan 1927. október 23-án született a magyar sport egyik legendája, a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, Gyarmati Dezső.
Két egykori klasszis, Faragó Tamás és Petőváry Zsolt már a jövő női vízilabdacsapatát építi.


