Sikerrel vette az akadályt női röplabdacsapatunk a Magyar Kupa selejtezőjében, így bejutott a sorozat nyolcaddöntőjébe. Daróczi Gergely tanítványai 3:0-ra nyertek az NB II-es Közgáz - Corvinus ellen. Ezzel az is biztossá vált, hogy a BVSC a legjobb 16 között az Újpest Extraligás együttesét fogadja majd a Szőnyi úton! A meccs után vezetőedzőnk értékelt.
Híreink
Kategória cikkjei
A Merkantil Bank Liga 11. fordulójában az éllovas Vasas vendégeskedik a Szőnyi úton. Összegyűjtöttük a legfontosabb szurkolói információkat a vasárnap 13 órakor kezdődő meccs előtt!
Az első, carmeli forduló után a második, westmonti Világkupa-állomáson is remekül teljesített olimpiai-, világ- és Európa-bajnok úszónk Kós Hubert! Klubunk Amerikában készülő sportolója ezzel már hatból hat aranyéremnél tart fő számaiban, háton! Nem mellesleg öccse, a szintén BVSC-s Olivér is az Államokban bontogatja szárnyait és testvérével egy futamban szerepelt 200 háton!
Egy éve ősszel hasított idegenben a Zugló Expressz és a második legtöbb pontot szerezte vendégként az őszi szezonban. Idén továbbra is várat magára csapatunk első idegenbeli pontszerzése, miután 2-1-re alul maradtunk a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen, az NB II 10.fordulójában. Pedig először tudott vezetni vendégként a BVSC a szezonban, miután Horváth Szabolcs szépségdíjas gólt lőtt a 36. percben. Sajnos a hazaiak azonban gyorsan reagáltak, az első félidő hosszabbításában Miskolczi bombája akadt be, majd a fordulás után nem sokkal, a márciusban ugyanitt tizenegyesből egyenlítő Novák Csanád fejesből szerezte meg a vezető, és mint később kiderült győztes gólt.
Második mérkőzését is megnyerte női röplabdacsapatunk a 2025/26-os szezonban! Daróczi Gergely együttese 3:0-ra győzött Szegeden, így továbbra is hibátlan mérleggel áll az NB I-ben. A találkozó után vezetőedzőnk értékelt.
A Zugló Express Szeged felé veszi az irányt a válogatott szünet után! Két hetes pauzát követően a 10. fordulóval tér vissza a Merkantil Bank Liga, a BVSC-Zugló pedig a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendége lesz a Szent Gellért Fórumban. Csapatunk legutóbb a Soroksárt tudta legyőzni hazai pályán, így győztes szájízzel várhatjuk a vasárnapi összecsapást. Dragan Vukmir vezetőedzőnk és Palincsár Martin középpályásunk számára pedig különösen érdekes lesz a találkozó, ugyanis korábban mindketten erősítették a csongrádi csapatot is.
Szombaton 18 órakor a Szeged vendége lesz csapatunk a női röplabda NB I második fordulójában. A mérkőzés előtt a nyáron Szegedről Zuglóba igazoló Rózsás-Vezsenyi Adrienn és vezetőedzőnk, Daróczi Gergely osztották meg gondolataikat az ellenfélről, valamint arról, hogy mire számítanak a találkozón.
Hétvégén két karatésunk is a világbajnoki szereplésért küzd majd Párizsban! A francia fővárosban Ádám Alexandra és Fleischer Dóra szeretné kiharcolni, hogy ott legyen a novemberi vb-n. Velük beszélgettünk!
Ahogy megígérte, aranyérmekben gondolkozik. Ennek megfelelően pedig háromszor is a dobogó tetejére állhatott fel Kós Hubert, a rövid pályás úszó-világkupa carmeli nyitóállomásán, ahol megnyerte a férfiak összetett versenyét is.
Idén is bejutott a legjobb 4 közé a BVSC-Manna ABC a BENU Női Vízilabda Magyar Kupában! Béres Gergely tanítványai összesítésben 4 góllal voltak jobbak az Egernél!
Szombaton 19 órától a Kecskemét ellen hazai pályán kezdik meg felnőtt röplabdázóink a szezont. A rajt előtt vezetőedzőnknek Daróczi Gergelynek és csapatkapitányunknak, Sartoris Petrának tettük fel ugyanazokat a kérdéseket a felkészülésről, a csapat erősségéről és a célokról!
Pénteken kezdődik az úszók számára a világkupa-szezon, amelyen Kós Hubert is ott lesz mindhárom állomáson az Egyesült Államokban. A tengerentúlon készülő olimpiai bajnokunkkal még a visszautazása előtt beszélgettünk többek között arról, hogy mikor pihent ennyit utoljára, mint idén, a következő szezon előtt, mi az, ami kikapcsolja leginkábba vagy éppen milyen célokkal várja a világkupát!


