Nagyot küzdöttünk

A Fradi után csoportunk másik BL-csapatával, az Egerrel is összecsaptak férfi vízilabdázóink. Szűcs Levente tanítványai, annak ellenére, hogy nekik nem az Egert kell legyőzniük céljaik elérése érdekében, nagyon is komolyan vették a találkozót. Olyannyira, hogy az a nagy csatákban edződött hevesieket is meglepte. Az első negyed 3-3-as döntetlent hozott, a másodikban pedig már 6-4-re is vezettek Pásztor Matyiék, a félidő azonban 6-6-tal zárult. Sajnos, a harmadik negyedre csak egri gól maradt (0-3), amely el is döntötte a találkozót. A végeredmény 8-12 lett, ám csapatunknak nincs szégyenkezni valója, mert mindenki nagyot küzdött.

November 28-án azonban mindenképpen győznünk kell majd a Szőnyi úton a Honvéd ellen!

Fotó: Egri Vízilabda Klub