Menü

Szőnyi úti pingpongsuli

2018. Április 04
1268
Szőnyi úti pingpongsuli

Ahogy az várható klubunk fölényével zárult a MOATSZ-kupa országos ifjúsági csapatbajnokság, melyet hagyományosan a Szőnyi úti asztaliteniszcsarnokunkban rendeztek. A versenyben mindkét csapatunk magabiztosan menetelt a döntőig, a finálét pedig az András Csaba, Both Olivér, Pálfy János Jakab trió nyerte 3-1-re a Terék Norbert, Rózsa Dávid, Krebs Bálint, Farkas Ezékiel összeállítású együttesünk előtt. Az egyéni versenyben legjobbjaink, András Csaba és Both Olivér pihentek, de így sem maradtunk érem nélkül. Ezúttal Rózsa Dávid állhatott fel a dobogó harmadik fokára, aki klubtársát, Krebs Leventét győzte le a bronzéremért vívott mérkőzésen. Szakosztályunkban folyó magas szintű utánpótlásnevelő-munkát bizonyítja, hogy versenyzőink többször is klubtársukkal találkoztak a főtáblán, így csökkentve le annak a lehetőségét, hogy minél több játékosunk kerülhessen éremközelbe. Egyesületünk asztalitenisz-szakosztálya az újonc, serdülő és ifjúsági korosztályban elért eredményei alapján a KSI mögött a második helyen végzett a MOATSZ-kupában.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz