Menü

Puskás után nyertek Bajnokok Ligáját

2016. Október 27
1577
Puskás után nyertek Bajnokok Ligáját

BVSC-s edző közreműködésével egy magyar csapat nyerte a minifutball első ízben kiírt Bajnokok Ligáját.

Mariborban, az EMF (European Minifootball Federation) által rendezett első Minifutball (5+1-es) Bajnokok Ligáját 27 ország 68 csapata közül egy magyar együttes, a budaörsi Aramis Mad Dogs nyerte. Ezzel pedig Puskás Ferenc harmadik, 1966-os BEK-győzelme óta először sikerült magyar labdarúgóknak ismét Bajnokok Ligája-győzelmet ünnepelnie. A hazai futsalsportban jól cseng az Aramis neve, mi azonban nem emiatt vagyunk nagyon büszkék a maribori diadalra. A csapatnak ugyanis a Varga-ikrek, Péter és István is tagjai voltak, akik történetesen klubunk szakmai vezetőjének, Varga Istvánnak a fiai. Ráadásul Péter az U10-es csapatunknál edzősködik is. Egy szakmai vezetőt mi sem minősíthet jobban, mint az a tény, hogy a gyerekeiből BL-győztes focistákat nevelt, egy tízéves gyerek számára pedig különösen motiváló lehet, ha egy BL-győztes labdarúgótól lesheti el a trükköket.

A fantasztikus sikerhez, mind Varga Istvánnak, mind pedig klubunk edzőjének, Varga Péternek szívből gratulálunk!

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz