Menü

Pálos BVSC-s marad

2017. Február 02
1185
Pálos BVSC-s marad

Nem, mintha bármi kétség férhetett volna hozzá, de azért jó letisztázni a dolgokat.

Klubunk vezetése ennek szellemében már meg is állapodott paralimpiai bronzérmesünkkel, Pálos Péter asztaliteniszezővel a folytatásról. A ma aláírt szerződés értelmében Peti határozatlan ideig – de minimum a tokiói paralimpia – végéig – klubunk versenyzője marad. A kiváló sportoló nemcsak a parasportban, hanem az épek küzdelmében is jeleskedik, vezérletével a harmadik számú férfi csapatunk vezeti az NB II-es bajnokságot, és nagy esélye van rá, hogy jövőre már az NB I-ben szerepeljen. Számára azonban a legfontosabb cél, hogy a tokiói nyári játékokon részt vehessen majd, és ahonnan a korábbi két paralimpiai fellépéséhez hasonlóan (Londonban arany-, Rióban bronzérmes volt) ismét éremmel térhessen majd haza. Klubunk ebben minden segítséget meg kíván adni neki.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz