Karatésaink lettek a legjobbak az Avas Kupán

2021. Október 04
226

Ismét szállították az érmeket karatésaink, ezúttal a miskolci Avas Kupán remekeltek. Csapatunk a 11 arany-, 5 ezüst- és 9 bronzéremmel ráadásul az éremtáblázat élén végzett.

Eredményesen folytatódott karate szakosztályunk számára a szezon. A miskolci Avas Kupán 10 sportolónk is a dobogós legfelső fokára állhatott. A legeredményesebben a fiatal Graser Gellért zárt, aki két aranyérmet is begyűjtött.

Rajta kívül a legfiatalabbaknál Berecz Ádám, Szombati Vivien, Farkas Wellmann Ábel, Szikszai Fidel Bence, Szőke Ádám lett első, de Szinák Csaba Zalán, Nagy Bernadett, Béres Botond és Boodhoo Noémi is aranyéremnek örülhetett.

Az egyesületek rangsorában a BVSC-Zugló 11 arany-, 5 ezüst- és 9 bronzéremmel zárt az élen.

Gratulálunk sportolóinknak és edzőiknek! Hajrá BVSC!