Helyezések

Helyezések

Döntős helyezések jutottak nekünk a Hódmezővásárhelyen rendezett ifjúsági úszó országos bajnokság harmadik napján.

Döntős helyezések jutottak nekünk a Hódmezővásárhelyen rendezett ifjúsági úszó országos bajnokság harmadik napján. A legeredményesebb versenyzőnk ismét Nagy Réka volt, aki három számban is döntőbe jutott. Fiatal tehetségünk a 400 méteres női vegyesúszásban hatodik, 200 mellen ötödik lett, a 4×100 méteres női gyorsváltó tagjaként (Wittmann Gréta, Bátka Gréta, Szalai Csenge, Nagy Réka) pedig a negyedik helyen ért célba. Mellette Szalai Csenge 200 női háton szintén hatodik lett, míg a 4×100 méteres férfi gyorsváltónk (Kátai Krisztián, Ruzicska Péter, László Ádám, Csicsáky Péter) a hetedik leggyorsabb időt úszta.