Menü

Focizott az egyesület

2018. Április 30
1663
Focizott az egyesület

Pénteken délelőtt – edzésidőn kívül – rendhagyó focitorna helyszíne volt a nyitott műfüves pályánk. Rendhagyó eseményről beszélhetünk, mert fiatal úszóedzőink nem gyakran öltenek fociszerelést magukra, de ugyancsak ritkán látni focicipőben Kiss Csaba uszodavezetőnket vagy Csákó Tamást, a röplabdaszakosztályunk igazgatóját is. A rendhagyó focitorna, melyre például kézilabdázóink is beneveztek, annak a programnak volt a része, melynek célja, hogy klubunk valamennyi szakosztálya nyisson a másik felé. Korábban ugyanis elszigetelt műhelyekként működtek a szakosztályok, melyen mindenképpen változtatni szeretett volna a szakvezetés.

Ezért az elmúlt időszakban a szakosztályvezetői értekezleteket már nem valamelyik tárgyalóban, hanem a szakosztályaink szervezésében rendezzük. Korábban volt már ilyen értekezlet az asztaliteniszezőknél és a vívóknál is, ma pedig a labdarúgók voltak a házigazdái a rendezvénynek. Bükszegi Zoltán szakosztályvezető előbb a létesítményt – az irodát, az öltözőket és a pályákat – mutatta meg kollégáinak, melyet a vendégek közül többen még csak most láttak először. Majd egy rövid beszámolót is tartott a labdarúgószakosztály múltjáról, jelenéről és jövőbeli terveiről. Ezt követően került sor a fent említett rendhagyó labdarúgótornára, melynek eredményhirdetésétől ezúttal eltekintenénk, a lényeg, hogy úszóink, kézilabdázóink, röplabdásaink és klubunk alkalmazottjai is jól érezték magukat a futballpályán.

 

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz