Menü

Értékes helyezések a Tatami-kupán

2017. Március 07
1707
Értékes helyezések a Tatami-kupán

Nagy érdeklődés mellett zajlott március 4-én, Szigetszentmiklóson a 24. Tatami Kupa, amelyen 10 ország több mint 750 versenyzője vett részt.

A verseny a májusi felnőtt Európa-bajnokság és az őszi korosztályos vb kvalifikációs sorozatának is állomása volt, ennek megfelelően mindenki elindult rajta. Klubunk karateszakosztálya is nagy létszámmal képviseltette magát, akik közül többen is értékes helyezéseket értek el. Frankó Dániel a kadet korosztályban (+70 kg-os súlycsoportban), Kapdebo Botond pedig a juniorok között (-76 kg-ban) bizonyult a legjobbnak. Versenyzőink közül Bartha Nikola, Bilisics Máté, Juhász Bernadett, Kissimon Réka, Vass Melinda ezüst-, Csányi Balázs, Hőning Dávid, Kelemen Zsombor, Kerti Kelemen és Sindel Márk pedig bronzérmet szerzett. Ezzel klubunk az éremtáblázaton a 63 egyesületet felvonultató rangsorban az előkelő hetedik helyen végzett.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz