Menü

BVSC-s fölény a fiúknál

2016. Április 12
1195
BVSC-s fölény a fiúknál

Április 9-10-én az Ormai László Csarnokban rendezték az ifjúsági asztaliteniszezők Húszak-bajnokságát. A fiúk versenyében már a résztvevők aránya is a BVSC-Zugló fölényét jelezte. A klubunkat ugyanis nyolc versenyző képviselte, a maradék 11 helyen pedig további nyolc egyesület osztozkodott. A verseny aztán azt is igazolta, hogy klubunk pingpongosai nemcsak létszámban, hanem játéktudásban is erősek.

Másképp hogyan fordulhatott volna elő, hogy az ország legjobb tizenéves asztaliteniszezőit felvonultató versenyben az első öt helyezett között négy BVSC-s játékos is szerepelhessen. A versenyt végül nem a mi fiunk, hanem Molnár István Patrik, a Jászkun Volán SC sportolója nyerte, aki egész nap csak egy vereséget szenvedett. A második helyet az elsőéves serdülőként az egész szezonban az ifjúságiak között is remeklő András Csaba szerezte meg, míg a harmadikon BVSC-s klubtársa, Juhász Patrik végzett. Az első kiemelt Bruckner Gábor (BVSC-Zugló) három vereséggel negyedikként zárt, míg a negyedik pingpongosunk, Kovács Gábor az ötödik helyen fejezte be a versenyt.

Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz