Menü

BVSC-s fölény

2018. Október 08
1147
BVSC-s fölény

A győri Club Arénában rendezték hétvégén az ifjúsági korú asztaliteniszezők első osztályú ranglistaversenyét, melyen klubunk a fiúk küzdelmében volt érdekelt. A párosok versenyében az András Csaba – Both Olivér kettős a döntőben meglepetésre szoros mérkőzésen vereséget szenvedett az Ócsai Máté Zsigmond – Kishegyi Ákos (Cegléd, Dunakeszi) duótól, és így második lett. Annál nagyobb öröm, hogy a favoritnak számító egységünk mellett a Krebs Bálint – Zsiga Bulcsú párosunk is a dobogóra állhatott (harmadik lett).

Párosban tehát a négy érmes felét klubunk versenyzői adták, akik fölényüket az egyéni versenyben is kamatoztatni tudták. A páros döntő elvesztésén bosszankodó András Csaba ugyanis imponáló fölénnyel –minden meccsét nullára nyerve – szerezte meg az aranyérmet, míg klubtársai közül Both Olivér és Terék Norbert is dobogó harmadik fokára állhattak.


Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz