Menü

Amarilla éve volt

2019. Február 15
1579
Amarilla éve volt

Tegnap este a Nemzeti Színházban rendezték a 61. Év Sportolói Díjátadó Gálát, mely eseményen egyesületünk is érdekelt volt. A kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes női kerekesszékes vívóválogatottnak ugyanis versenyzőnk, az egyéni kardversenyben is bronzérmet szerző Veres Amarilla is tagja volt. A győztes csapat tagjai azonban nem tudtak jelen lenni az ünnepségen, mert a díjátadó idején az Egyesület Arab Emirátusokban (Dubaiban) egy Világkupán szerepeltek. 

S bár ma már nem a mi sportolónk, azért mi mégis magunkénak éreztük a legjobb magyar férfi labdarúgónak megválasztott Gulácsi Péter győzelmét is, aki a mi egyesületünkben kezdte labdarúgó pályafutását, és a Szőnyi útról indulva lett Európa egyik legerősebb bajnokságának topkapusa, illetve a magyar válogatottnak is első számú hálóőre.

Fotó: BorsOnline
Vissza a hírekhez | Vissza a hírcsoporthoz